Офіційні правила

Назва рекламної акції – «Домашніх тварин збирай – подарунки вигравай!»

(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

в редакції від 21 березня 2016 року

Замовник рекламної Акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДАНОН ДНІПРО», адреса місцезнаходження: Україна, 73008, Херсонська обл., м. Херсон, Бериславське шосе, будинок 37, код ЄДРПОУ 31489175.

Виконавець рекламної Акції: Дочірнє підприємство «Медіа Дирекція»/«Media Direction», адреса місцезнаходження: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, буд.31, код ЄДРПОУ31662712.

Термінологія Акції:

Рекламна акція під назвою «Слова збирай – подарунки від Діно вигравай» (в подальшому — Акція) —рекламна акція, що проводиться з метою формування та підтримки обізнаності, а також залучення нових споживачів та збільшення обсягів продажу товарів Замовника під ТМ «Растишка». Дана Акція не є лотереєю або азартною грою.
«Територія проведення Акції» — Акція проводиться на всій території України, у глобальній мережі Інтернет на сайті за адресою: alphabet.rastishka.ua, далі — «Сайт» (з урахуванням специфіки мережі Інтернет), крім території Автономної Республіки Крим та території проведення Антитерористичної операції, виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів.
«Заохочення» — Заохочення, надане як стимуляція, лояльних до продукції під ТМ «Растишка», споживачів, Учасників Акції. При виконанні Учасником Правил Акції, такий Учасник здобуває можливість на отримання Заохочення.
«Користувач» - користувач мережею Інтернет, що без жодних маніпуляцій відвідав сторінку Акції.
«Учасник» - користувач мережі Інтернет, який підтвердив свою Участь в Акції, виконавши певну дію на сайті Акції, передбачену даними Правилами.
«Тижневий розіграш» - тижневий розіграш Заохочень, для участі в якому Учасник набирає бали протягом поточного тижня Акції.
«Фінальний розіграш» - розіграш Заохочень для участі в якому Учасник набирає бали протягом всього періоду Акції.

Сайт для участі в Акції розміщений за адресою: alphabet.rastishka.ua є власністю Замовника, так само як і всі матеріали, розміщені на Сайті, також належать Замовнику або його Ліцензіарам.

1. Участь в Акції

1. Участь в Акції 1.1. Брати участь в Акції мають змогу громадяни України, яким виповнилось 18 років, які постійно проживають на території України та в період Акції виконали умови та правила цієї Акції (далі – «Учасник Акції»/ «Учасники Акції»). Учасники Акції на момент участі в Акції, повинні бути зареєстровані та мати власний профіль в одній із соціальних мереж: http://vk.com/, https://www.facebook.com/.

1.2. Не мають права брати участь в Акції: співробітники і представники Виконавця Акції, а також їхні родичі (першого та другого ступеня спорідненості); власники, працівники чи представники підприємств, організацій, які реалізують продукцію під знаком для товарів і послуг ТМ «Растишка» та члени їхніх сімей (першого та другого ступеня спорідненості — чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

1.3. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції, особи, які не відповідають вимогам викладеним в п. 1.1. даних Правил, та/або особи, що не виконали вимоги передбачені даними Правилами, та/або особи з переліку викладеного в п.1.2. даних Правил.

1.4. Надання Учасником Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Замовника та Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.

1.5. Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних громадян здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.

1.6. Учасники Акції повинні мати паспорт громадянина України й реєстраційний номер облікової картки платника податків та бути готовими надати копії даних документів на вимогу Замовника, фізичної особи — представника Замовника.

1.7. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються: - дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України; - дотримуватися правил користування Сайтом rastishka.ua; - свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції; - не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції.

2. Період проведення Акції

2.1. Загальний період проведення Акції — з «21» березня 2016 року по «08» травня 2016 року включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»). Період протягом якого можна стати Учасником Акції - з 00 годин 01 хвилин за київським часом «21» березня 2016 року по 23 годину 59 хвилин за київським часом «08» травня 2016 року.

2.2. Замовник організує вручення заохочень шляхом оголошення на сайті акції в підрозділі «Переможцi», а також, переходячи на сайт, Переможцю висвітлюється повідомлення про перемогу.

3. Умови участі в Акції
Щоб стати Учасником Акції, користувачеві необхідно:

3.1. Щоб стати Учасником Акції та мати можливість претендувати на Заохочення Акції передбачені даними Правилами, Користувачеві, який відповідає вимогам Розділу 1 даних Правил, необхідно зайти на Сайт Акції, на стартовій сторінці натиснути кнопку «Розпочати», яка виде користувача на вікно з реєстрацією. Зареєструватись Учасник Акції може за допомогою:
- профілю користувача соціальної мережі http://vk.com, https://www.facebook.com, та https://ok.ru/ (дозволивши Замовнику використовувати певні дані свого профілю в межах Акції, а саме: доступ до профілю користувача в соціальній мережі та електронної адреси, яка була вказана користувачем при реєстрації);
- шляхом введення в форму реєстрації адреси електронної пошти.

3.2. Після вдалої реєстрації (авторизації) Учасника на Сайті Акції, йому буде доступний особистий кабінет.

3.3. Зареєструвавшись Учасником Акції та виконавши певні дії, передбачені даними Правилами, Учасник отримує можливість претендувати на здобуття Заохочень Акції передбачених даними Правилами, а саме на наступних умовах. На Сайті Акції для Учасника, який має намір взяти участь у претендуванні на Заохочення, діє 1 підрозділ, який надають можливість шляхом виконання певних маніпуляцій, претендувати на Заохочення. Цей розділ - «Завдання».

3.4. Умови виконання маніпуляцій в підрозділі «Завдання».
Претендування на Заохочення, використовуючи даний підрозділ, можливі при виконанні завдань, які знаходяться в даному розділі. Кожного тижня Учаснику будуть доступні для виконання 10 завдань, які з’являтимуться в розділі щопонеділка о 10 годині ранку і будуть відноситись до певного (поточного) тижня. За період всієї Акції будуть з’являтись почергово завдання для всіх сімох тижнів Акції.

Для виконання завдання Учаснику необхідно завантажити фотографію з варіантом своєї відповіді за допомогою кнопки «Завантажити» у спливаюче вікно, яке з’являється після кліку на кнопку. Завдання вважається виконаним тільки якщо завантажена фотографія пройшла модерацію. Після проходження модерації користувачу нараховуються бали за виконане завдання.

3.4.1 Типи завдань
В розділі «Завдання» будуть доступними наступні типи завдань:
- «Завантаж будинок» - окреме завдання, яке учасник може виконати лише один раз протягом всієї Акції. Для його виконання Учаснику необхідно завантажити фотографію дитини та повністю зібраного будинку Діно. Після проходження модерації та підтвердження виконання цього завдання воно стає неактивним а розділі «Завдання»
- Творче завдання – завдання, що є доступним для Учасника щотижня. Виконане завдання публікується в розділі «Галерея творчих завдань».
- Завдання з однією відповіді
- Завдання з декількома можливими варіантами відповідей
Результатом виконаного завдання являється завантажена фотографія, а його підтвердженням – відображення цієї фотографії в особистому кабінеті учасника в підрозділі «Завантажені роботи».

3.4.2 Кількість завдань та нарахування балів
За виконання завдань Учаснику нараховуються бали. Протягом Акції учасник має право брати участь в фінальному та щотижневому розіграші, відповідно протягом Акції він накопичує дві категорії балів: для фінального розіграшу та для тижневого розіграшу.
Учасник отримує бали:
- за реєстрацію – 100 балів. Одноразове нарахування балів, яке зараховується для фінального розіграшу.
- за виконання завдання «Завантаж будинок» - 1 000 балів. Одноразове нарахування балів, яке зараховується для фінального розіграшу.
- за виконання тижневих завдань (доступна к-сть щотижня 10 шт) – від 520 балів за всі завдання. Кількість балів, яка відводиться тому чи іншому завданню вказується під самим завданням у розділі «Завдання». Якщо завдання відносяться до поточного тижня, то бали нараховуються для тижневого та фінального розіграшів. Якщо ж завдання відноситься до попереднього тижня, то бали нараховуються лише для фінального розіграшу.

3.4.3. Модерація завдань триває до 3 робочих днів. Всі завдання, які стосувались певного тижня будуть промодеровані до часу оголошення переможців цього тижня, тобто до вівторка до 12.00, коли оголошуються результати.

Кожного понеділка модератор проводить перевірку всіх відповідей з метою виключення дублів.

Модератор має право не підтвердити виконане завдання учасником або відхилити попередньо погоджене завдання у разі підлягання під сумнів авторства відповіді або дублів у відповідях. Дана перевірки проводиться протягом всього періоду акції.

4. Заохочувальний фонд Акції

4.1. Заохочувальний фонд Акції обмежений та його кількість може бути змінена (збільшена/зменшена) Замовником Акції, або Замовник може включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами.

4.2. Фонд Заохочень включає наступне:

4.2.1. Гарантовані призи у кількість – 1000 штук. Гарантований приз являє собою персоналізовану фотографію-магніт, яка розробляється для кожного з Переможців, які виконали умови акції для отримання гарантованого призу. Дане заохочення включає доставку перевізником «Нова Пошта» до найближчого відділення по відношенню до адреси проживання переможця.

4.2.2. Щотижневі призи на суму 400 грн у кількість – 70 штук. Щотижневі призи поділяються на декілька категорій:
- Білети до цирку, кінотеарту, дельфінарію чи зоопарку;
- Сертифікати на придбання дитячих товарів в дитячому інтернет-магазині «Антошка». У випадку купівлі товару дорожчої вартості, аніж 400 грн., Переможець (як покупець) може доплатити його вартість власними коштами.
Переможець щотижневого розіграшу має право самостійно обрати категорію щотижневого призу протягом 5 календарних днів після оголошення результатів тижня.

4.2.3. Головні призи у кількість – 10 штук всього. Головні призи поділяються на три категорії:
- Дитячий велосипед (попередня кількість 3 штуки)
- Планшет (попередня кількість 4 штуки)
- Дитяча машина (попередня кількість 3 штуки)
Переможець фінального розіграшу має право самостійно обрати категорію головного призу в кількості 1 (однієї) шт. протягом 5 календарних днів після оголошення фінальних результатів. Дане заохочення включає доставку перевізником «Нова Пошта» до найближчого відділення по відношенню до адреси проживання переможця.

4.2.4. Додатковий заохочувальний приз – 1 шт (щотижневий приз). Переможець додаткового розіграшу має право самостійно обрати категорію щотижневого призу протягом 5 календарних днів після оголошення результатів тижня. Термін використання додаткового призу 3 місяці, починаючи з дати обрання призу.

4.3. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції тільки за умови належного виконання умов даних Правил.

4.4. Замовник Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальний Фонд Заохочень Акції.

4.5. Замовник залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг, для придбання передбачених Заохочень.

4.6. Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Заохочень, тільки на умовах цих Правил. Модель, форма та колір заохочень можуть відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах та на Сайті Акції.

4.7. Заохочення, не підлягає врученню Учаснику, що здобув право на отримання Заохочення, за результатами Акції, але не виконав усіх умов даних Правил, або будь-яким іншим чином втратив право на отримання Заохочення.

4.8. Заохочення Акції призначено для особистого використання Учасником Акції і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.

4.9. Заміна Заохочення Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну не підлягає.

4.10. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками Акції після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками Акції скористатись наданим Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

4.11. Відповідальність Виконавця/Замовника/Технічного партнера обмежується вартістю та кількістю Фонду Заохочень Акції, передбаченого Правилами.

5. Порядок здобуття можливості на отримання Заохочень Акції

5.1. Учасники Акції, які виконали умови даної Акції та були визначені Переможцями у відповідності до вимог даних Правил, можуть претендувати на отримання Заохочень передбачених п. 4.2. даних Правил.
За весь час Учасники Акції можуть отримати одне Заохочення Акції передбачене в п. 4.2.1, сім передбачених в п. 4.2.2. і одне Заохочення Акції передбачене в п.4.2.3.

5.1.1. Визначення Учасників, що здобувають Заохочення передбачені в п.4.2.1 даних Правил, відбувається на умовах викладених в п.3.4 даних Правил. Протягом всієї Акції буде визначено 1 000 Учасників, які здобудуть право на отримання Заохочення передбаченого в п.4.2.1.

Інформація про отримання Заохочення стає доступною Учаснику одразу після виконання умов, викладених в п. 3.4.1 даних Правил, у вигляді вспливаючого повідомлення, що переводить Учасника на вкладку «Призи» в Особистому кабінеті Учасника, де він має завантажити фотографію для отримання Заохочення протягом 5 календарних днів та заповнити контактні дані, які необхідні для отримання Заохочення. Якщо Учасник не виконає дані дії протягом 5 календарних днів, то Учасник втрачає право на отримання Заохочення без будь-якої компенсації, а не отримане ним Заохочення використовується на власний розсуд Замовника.

Заохочення надсилається Учаснику Акції, що здобув право на його отримання, та належним чином виконав усі умови цих Правил, на адресу, яку Учасник Акції вказав в особистому кабінеті на отримання Заохочення протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту закінчення Акції. Та підтвердження прийняття необхідної інформації від Учасника Акції.

5.1.2. Визначення Учасників, що здобувають Заохочення передбачене в п.4.2.2 даних Правил, відбувається на умовах викладених в п.3.4 даних Правил.


У щотижневих розіграшах братимуть участь Учасники, які виконували завдання та накопичували бали в період з 21 по 27 березня, 28 березня по 3 квітня, 4 по 10 квітня, 11 по 17 квітня, 18 по 24 квітня, 25 квітня по 01 травня, 02 травня по 08 травня відповідно.


Визначення Учасників, що здобувають право на отримання щотижневого Заохочення відбувається на основі кількості балів, яка була набрана Учасником протягом тижня. Щотижневі призи щотижня отримують 10 Учасників з найбільшої кількістю балів, набраною протягом тижня. У разі якщо учасники набирають однакову кількість балів визначення переможця серед них відбувається за допомогою системи «Random» і публікуються в розділі Переможці. У щотижневих розіграшах буде визначено 70 Учасників, які здобудуть право на отримання Заохочення передбаченого в п.4.2.2 даних Правил.


Результати стають доступними о 12:00 годині кожного вівторка, відповідно 28 березня, 5,12,19 та 26 квітня, 3 та 12 травня, шляхом розміщення їх у вкладці «Переможці» на сайті Акції, а також в особистому кабінеті учасника, який здобув право на отримання Заохочення. Переможець щотижневого розіграшу має право самостійно обрати категорію щотижневого призу протягом 5 календарних днів після оголошення результатів тижня. З метою обрання призу до нього звернеться представник виконавця Акції.


Учасник, який здобув право отримати Заохочення Акції передбаченого п.4.2.2 з моменту оголошення результатів відповідного розіграшу має заповнити контактну інформацію в особистому кабінеті на Сайті Акції, щоб замовити отримання Заохочення. Якщо така інформація не буде оформлена протягом 5 календарних днів (або буде оформлена неналежним чином, чи з зазначенням недостовірної інформації), такий Учасник втрачає право на отримання Заохочення без будь-якої компенсації, а не отримане ним Заохочення використовується на власний розсуд Замовника.


Учасник зобов’язаний вказати свої особисті дані на сторінці замовлення відповідного Заохочення в наступному форматі: прізвище, ім'я, населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, електрона пошта та контактний номер телефону. Учасник може додавати та редагувати інформацію у заявці на отримання Заохочення протягом 72 (сімдесяти двох) годин з моменту оформлення заявки. Після закінчення періоду редагування Заявки (72 години), вона переходить до розгляду Замовника, який перевіряє надану Учасником інформацію. Для отримання Заохочення переможець має надіслати на надану електронну адресу копії документів, які підтверджуюють його особу і дають право на отримання Заохочення (копія 1 і 2 сторінки паспорта, ідентифікаційного коду та свідоцтво народження дитини).


Заохочення (вид якого зазначений у п.4.2.2. цих Правил) надсилається Учаснику Акції, що здобув право на його отримання, та належним чином виконав усі умови цих Правил, на електронну адресу, яку Учасник Акції вказав в заявці на отримання Заохочення або на найближче відділення “Нової пошти” на адресу Учасника, яку вказано в формулі на отримання Заохочення. Таке Заохочення надсилається протягом 30 (двадцяти) календарних днів з моменту підтвердження прийняття необхідної інформації від Учасника Акції.

5.1.3 Головний розіграш відбуватиметься серед усіх Учасників, які приймали участь в щотижневих розіграшах, виконуючи тижневі завдання (як серед Учасників хто здобув право на отримання Заохочення, так і тих, хто такого права не здобув), а саме 19 травня 2016 року о годині 17:00.
Визначення Замовником Учасників Акції, які здобуть право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.3. даних Правил, здійснюється на основі кількості балів, які Учасник отримав протягом всього періоду Акції. Головні призи отримують 10 Учасників з найбільшої кількістю балів.
Під час визначення Учасника Акції, який здобуде право на отримання Заохочення вказаного в п.4.2.3 на умовах цих Правил,також формується резервний список (надалі за текстом – «Резервний Список») з 5 (пяти) інших Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), що були наступними в списку Переможців, які взяли участь в Акції та виконали умови зазначені в цих Правилах, та які матимуть право претендувати на отримання Заохочення п.4.2.3 у разі неможливості вручення (отримання) та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції.


Результати визначення Учасника Акції (Переможця), який здобуде право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.3. даних Правил, буде занесено до розділу «Переможці» на сайті Акції. Результати стають доступними о 17:00 годині 19 травня 2016 року.
Переможець щотижневого розіграшу має право самостійно обрати категорію щотижневого призу протягом 5 календарних днів після оголошення результатів тижня. З метою обрання призу до нього звернеться представник виконавця Акції.


Учасник, який здобув право отримати Заохочення Акції передбаченого п.4.2.2 з моменту оголошення результатів відповідного розіграшу має заповнити контактну інформацію в особистому кабінеті на Сайті Акції, щоб замовити отримання Заохочення. Якщо така інформація не буде оформлена протягом 5 календарних днів (або буде оформлена неналежним чином, чи з зазначенням недостовірної інформації), такий Учасник втрачає право на отримання Заохочення без будь-якої компенсації, а не отримане ним Заохочення використовується на власний розсуд Замовника. Для отримання Заохочення переможець має надіслати на надану електронну адресу копії документів, які підтверджуюють його особу і дають право на отримання Заохочення (копія 1 і 2 сторінки паспорта, ідентифікаційного коду та свідоцтво народження дитини).


Учасник зобов’язаний вказати свої особисті дані на сторінці замовлення відповідного Заохочення в наступному форматі: прізвище, ім'я, населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, електрона пошта та контактний номер телефону. Учасник може додавати та редагувати інформацію у заявці на отримання Заохочення протягом 72 (сімдесяти двох) годин з моменту оформлення заявки. Після закінчення періоду редагування Заявки (72 години), вона переходить до розгляду Замовника, який перевіряє надану Учасником інформацію.


Після перевірки вказаної інформації, у випадку, якщо Учасником, який здобув право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.3. даних Правил, було дотримано усіх вимог цих Правил, з таким Учасником, протягом 7 днів зв’язується представник Виконавця з метою погодити умови отримання Учасником Заохочення.


Заохочення надсилається на найближче відділення “Нової пошти” на адресу Учасника, яку вказано в формулі на отримання Заохочення. Таке Заохочення надсилається протягом 20 (двадцяти) календарних днів з моменту підтвердження прийняття необхідної інформації від Учасника Акції.

5.1.4. Розіграш додаткового заохочувального призу відбуватиметься серед всіх Учасників, які поділились своїм творчим завданням в соціальних мережах http://vk.com/ та https://www.facebook.com/ за допомогою системи «Random» 19 травня 2016 року о годині 12:00
Результати визначення Учасника Акції (Переможця), який здобуде право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.4 даних Правил, буде занесено до розділу «Переможці» на сайті Акції. Результати стають доступними о 17.00 годині 19 травня 2016 року.


Учасник, який здобув право отримати Заохочення Акції передбаченого п.4.2.4 даних Правил, протягом 72 годин, з моменту оголошення результатів головного розіграшу має заповнити контактну інформацію в особистому кабінеті на Сайті Акції, щоб замовити отримання Заохочення. Якщо така інформація не буде оформлена протягом 72 годин (або буде оформлена неналежним чином, чи з зазначенням недостовірної інформації), такий Учасник втрачає право на отримання Заохочення без будь-якої компенсації, а не отримане ним Заохочення використовується на власний розсуд Замовника.


Учасник зобов’язаний вказати свої особисті дані на сторінці замовлення відповідного Заохочення в наступному форматі: прізвище, ім'я, населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, електрона пошта та контактний номер телефону. Учасник може додавати та редагувати інформацію у заявці на отримання Заохочення протягом 72 (сімдесяти двох) годин з моменту оформлення заявки. Після закінчення періоду редагування Заявки (72 години), вона переходить до розгляду Замовника, який перевіряє надану Учасником інформацію. Для отримання Заохочення переможець має надіслати на надану електронну адресу копії документів, які підтверджуюють його особу і дають право на отримання Заохочення (копія 1 і 2 сторінки паспорта, ідентифікаційного коду та свідоцтво народження дитини).


Після перевірки вказаної інформації, у випадку, якщо Учасником, який здобув право на отримання Заохочення передбаченого п.4.2.4 даних Правил, було дотримано усіх вимог цих Правил, з таким Учасником, протягом 7 днів зв’язується представник Виконавця з метою погодити умови отримання Учасником Заохочення.


Заохочення надсилається на найближче відділення “Нової пошти” на адресу Учасника, яку вказано в формулі на отримання Заохочення. Таке Заохочення надсилається протягом 20 (двадцяти) календарних днів з моменту підтвердження прийняття необхідної інформації від Учасника Акції.
Увага! Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за достовірність наданих Учасником Акції персональних даних. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за роботу поштових служб та інших служб зв’язку.

5.2. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання передбаченої інформації є необхідною умовою отримання Заохочень.

5.3. У разі неможливості отримання Заохочення Учасником Акції, який здобув право на отримання такого Заохочення, з причин, що не залежать від Замовника/Виконавця, в тому числі, через збої у роботі поштових служб, служб зв’язку, комп’ютерних систем, тощо, таке Заохочення використовується Замовником Акції за власним розсудом.

5.4. Замовник/Виконавець/Технічний партнер не відповідають за виконання зобов'язань, опублікованих у цих Правилах, у випадку якщо учасник Акції, що одержав право на отримання Заохочення, не скористався таким правом у визначені терміни й порядку, передбаченими цими Правилами. Заохочення видаються тільки за умови належного виконання Учасниками всіх вимог, які передбачені даними Правилами проведення Акції.

5.5. Замовник має право відмовити у видачі відповідного Заохочення Учаснику Акції, що отримав таке право, якщо такий Учасник не виконав умов цих Правил. При цьому такий Учасник не має права на одержання будь-якої компенсації вартості відповідного Заохочення.

5.6. Замовник/Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Заохочень. Замовник/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

5.7. Отримання Заохочень передбачено тільки для Учасників Акції, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди.

5.8. Учасники Акції мають право відмовитися від будь-якого Заохочення, у такому випадку Заохочення від яких відмовилися Учасники використовуються Замовником на власний розсуд.

5.9. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням Заохочень Акції, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Виконавець Акції.

6. Правові умови

6.1. Розділи 6, 7 та 8 даних Правил поширюються на Учасників Акції в Цілому. Факт використання Сайту Акції, в тому числі й участь в Акції, означає згоду Учасника Акції з даними Правилами. Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою повну згоду на надання на вимогу Замовника письмового підтвердження на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Замовником Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища,зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Замовника тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС- повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Замовника, попередньо повідомивши Замовника про таке рішення, шляхом особистих повідомлень на сторінки: https://www.facebook.com/DanoneUkraine , https://vk.com/danoneukraine .

6.2. Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальність за зміст інформації, наданої Учасниками, і не відповідає перед третіми особами за порушення авторських і суміжних прав на матеріали, якщо такі будуть надані для розміщення Учасниками Акції. Учасники погоджуються з тим, що самостійно несуть відповідальність за будь-які розміщені на Сайті матеріали і за їх відповідність вимогам законодавства, а також за дотримання авторських прав, несанкціоноване використання зареєстрованих товарних знаків, логотипів, назв фірм і будь-які інші можливі порушення прав третіх осіб, що виникли в зв'язку з додавання Учасником матеріалів на Сайті.

6.3. Замовник/Виконавець не компенсує Учасникам Акції вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, та не несе відповідальність за збої в їх роботі. Замовник/Виконавець/Технічний партнер Акції не несе відповідальність і не робить виплат у разі втрати будь-якої інформації, пов'язаної з сервісами Сайту Акції і має цінності для Учасника Акції, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв'язку, відключення електроенергії і т.п.
Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальність за будь-які витрати, втрати або збиток, пред'явлені Замовнику/Виконавцю Акції, та що мали місце в результаті зловживання сервісами Сайту Акції або порушення даних правил будь-яким Учасником Акції. Учасник Акції також погоджується з тим, що Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки (навіть у тому випадку, якщо Замовник/Виконавець Акції був попереджений про можливість збитку), зокрема за втрату прибутку, втрату репутації, втрату даних, нематеріальний збиток і витрати, які були понесені внаслідок:
- використання або неможливості використання Сайту Акції;
- незаконного доступу до інформації, розміщеної на Сайті Акції, її зміни і пересилання;
- поведінки третіх осіб, що використовують Сайт Акції.

6.4. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції та/або Активності, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця обставини.

6.5. При порушенні Учасником Акції будь-якого з пунктів даних Правил Замовник/Виконавець Акції має право на свій розсуд блокувати доступ такого Учасника Акції до Сайту Акції, відмовивши йому у праві на подальше використання сервісів Сайту Акції.

6.6. Всі авторські права, права на використання торгової марки та інші права насінтелектуальну власність, пов'язані з Сайтом Акції, належать Замовнику Акції та/або йогосліцензіарам. Крім права використання Сайту Акції, обмеженого даними умовами, жоднихсінших прав, пов'язаних з використанням Сайту Акції, Учасники Акції не отримують.

6.7. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7. Персональні дані

7.1. Реєструючись на Сайті та/або беручи участь в Активності, Учасник тим самим надає Замовнику свою повну згоду на збір та обробку його персональних даних та внесення їх до бази персональних даних під назвою «Растишка» з метою реалізації вимог податкового законодавства України, відносин у сфері бухгалтерського обліку, проведення заходів рекламного характеру та маркетингових досліджень, без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями — для надсилання інформації та повідомлень про ТМ «Растишка», і т.д.
В розумінні Закону України «Про захист персональних даних» Замовник є Володільцем бази персональних даних «Растишка», який затверджує мету обробки персональних даних, строк обробки персональних даних та доручає обробку персональних даних розпоядникам бази персональних даних.
Мета обробки персональних даних – забезпечення участі Учасників в Акції та реалізація їх прав у зв’язку з проведенням Акції.
Учасник погоджується з тим, що надає згоду Володільцеві бази персональних даних самостійно встановлювати умови та порядок доступу третіх осіб до його персональних даних відповідно до зазначеної мети та за умови дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту персональних даних.


Права Учасника, як особи персональні дані якої використовуються у відповідності до положень даних Правил, походять з Закону України «Про захист персональних даних». Учасник погоджується з тим, що Володілець бази персональних даних, не зобов’язаний повідомляти Учасника про передачу його персональних даних третім особам.Учасник своєю участю в Акції та/або Активності, підтверджує, що йому повідомлено про Володільця бази персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, його права, мету збору та осіб, яким передаються його персональні дані.

7.2. Для отримання Заохочення в рамках цієї Акції Учасник має надати інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену даними Правилами. Фактом участі в цій Акції та/або Активності, Учасник підтверджує вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано у цих Правилах.

8. Інші умови

8.1. Всі результати Акції та/або рішення Замовника Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

8.2. Всі Учасники своєю участю в Акції автоматично погоджуються з перерахованими в даних Правилах умовами, та згодні їх дотримуватися.

8.3. У разі відмови Учасника від отримання ним Заохочення Акції будь-які претензії Учасника Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Замовником/Виконавцем.

8.4. Номери телефонів, IP адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такогоУчасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції та/або Акт